Yargı Dizisinde Engin'i Kim Öldürdü? 17. Bölümde Engin’i Öldüren Belli Oldu

Pt, 01/17/2022 - 02:01 tarihinde gencer55 tarafından gönderildi
Yargı dizisinde Engin’i kim öldürdü

Her hafta izleyiciyi ekran başına kilitleyen Yargı dizisinde olaylar bitmek bilmiyor. Ceylin hapse girdikten sonra elde edilen bazı deliller durumu şüphelendirmeye başladı. Bu durumla birlikte izleyiciler merakla Yargı dizisinde Engin’i kim öldürdü? Diye sormaya başladı bile. Yargı dizisinde Engin vurulduğu sırada yanında Ceylin vardı. Ancak o sırada düşürülüp bayılan Ceylin, Engin’i kim öldürdüğünü hatırlamıyor. O halde Yargı dizisinde Engin'i kim öldürdü?

Yargı dizisinde Engin’i kim öldürdü

Yargı dizisinde Engin’i kim öldürdüğünü hatırlaması için herkes Ceylin’e soruyor fakat hatırlamadığı için cevap veremiyor. Yargı dizisinin sevilen karakteri Merdan Kaya bu işi çözmek için kendi yöntemlerini uygulamaya başlar. İlk olarak Engin’i kim öldürdü sorusunu cevaplamak için teyzesi Avukat Seda Hanım’ı mekânında sorgular. Yekta’dan öğrenmesi için onunla yakınlaşmasını ister. Seda’da Yekta’nın teklifini kabul eder ve onların avukatlığını yapmaya karar verir. İşe ilk olarak Engin’in zehirlenmesi ile başlıyor. Yekta anlamasın diye Ceylin’i suçlayarak ofisteki avukatlara sunum yapıyor. Yekta’ bu numarayı yutmaya başlıyor. Yani Engin’in zehirlenmesindeki Yekta’nın rolünü Ceylin’e yükleyerek kendini ona yakın hissettiriyor.

Yargı dizisinde Engin’i kim öldürdüğü yavaş yavaş çözülmeye başlıyor. Ilgaz, Ceylin ile sürekli irtibatlı olarak onun olayı hatırlamasını ister. Ceylin’in ceketindeki ayakkabı izleri, başına darbe alması, olay yerindeki sigara izmaritleri vb. birçok delil Ceylin’in Engin’i öldürdüğü şüphesini boşa çıkarıyor.

Yargı dizisinde Engin’i kim öldürdü

Peki Yargı dizisinde Engin’i kim öldürdü? Ceylin yavaş yavaş bazı olayları hatırlamaya başlar. Hatırladığı her şeyi not etmeye başlar. Ilgaz da Ceylin’in ceketindeki ayak izi ile yerdeki ayak izlerini buluşturdu. Ilgaz’ın elde ettiği veriler sonucunda mükemmel bir savunmayla Ceylin’in serbest kalmasını sağladı.

Muhtemelen Yargı dizisinde Engin’i kim öldürdü sorusu 17. Bölümde biraz daha netlik kazanacaktır. Şüpheler Yekta üzerinde yoğunlaşmaya devam ediyor. Ama babası evladını niye öldürsün ki…

Kategori