Yargı 15. Bölüm Bu Hafta Neden Yok, Ne Zaman Yayımlanacak?

Pa, 12/26/2021 - 20:50 tarihinde gencer55 tarafından gönderildi
Yargı dizisi 15. bölüm

Aksam saatleriyle birlikte ekran başına geçen izleyiciler sevilen dizi Yargı’nın olmadığını fark ettiler. İzleyiciler bu hafta neden Yargı dizisi yok diye merak etmeye başladı. Web üzerinden arayışa geçen izleyiciler Yargı bu akşam yok mu? Yargı 15. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

 

Yeni sezonda izlenme rekorları kıran en iddialı yapımlarından biri olan Yargı dizisi izleyicilerine üzücü bir haber geldi. Her hafta Kanal D ekranlarında Pazar saat 20.00'de yayınlanan Yargı dizisizinin yapımcıları 2 hafta yayınlanmayacağını belirtti.

Yargı bu hafta neden yok? Yargı dizisi 15. yeni bölüm ne zaman?

İşte bu soruların cevabı.

yargı dizisi 15. bölüm

Her hafta izleyiciyi ekran başına çeken popüler dizi Yargı’nın reklamlara çıkmaması, bu haftaki bölümün fragmanının yayınlamaması üzerine “ Bu hafta Yargı dizisi yok mu?” şeklinde sosyal medyada ve web üzerinden arayışa girildi. Seyircinin bu sorusun cevabını Ay Yapım yetkilileri verdi.

yargı dizisi 15. bölüm

Yargı dizisi 15. bölüm bu hafta neden yok? Sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada “Sevgili izleyicilerimiz, Her Pazar akşamı yeni bölümleri ile ekrana gelen dizimiz Yargı'nın yayınına kısa bir sağlık arası veriyoruz. Hikayemiz 9 Ocak Pazar akşamı kaldığı yerden devam edecek.” şeklinde bir açıklamasında bulunuldu.

 

Kategori