MasterChef Türkiye 3 Ocak 2022 Finale Kalan İlk İsim Belli Oldu

Pt, 01/03/2022 - 01:35 tarihinde gencer55 tarafından gönderildi
MasterChef Türkiye 3 Ocak 2022 Finale Kalan İlk İsim Belli Oldu

Başladığı günden bu yana ilgi ile izlenen MasterChef Türkiye 2021’ de finale oldukça yaklaşıldı. MasterChef Türkiye 3 Ocak 2022 finale kalan ilk isim belli oluyor. Artık kaptanlık düellosu olmayacak. Konsey ve dokunulmazlık da olmayacak. Her akşam bir yarışmacı finale kalacak.

MasterChef Türkiye 3 Ocak 2022 Finale Kalan İlk İsim Belli Oldu

MasterChef Türkiye 3 Ocak 2022 finale kalan ilk isim olmak için yarışmacılara kıyasıya yarışıyor. Yarışmaya konuk olarak katılan ünlü Şef Yılmaz Öztürk jüri ile birlikte puanlama yapacak.

Izgara yapılması istenilen yarışmacılar stüdyoyu dumana boğdu. Her yarışmacı elinden gelenin en iyisini yapmak için ter döktü. Son 4’ e kalmak isteyen 5 yarışmacı şunlardı:

 

  1. Tahsin
  2. Dilara
  3. Sergen
  4. Hasan
  5. Eren

 

Her biri uzun süredir aşçılık mesleğini icra etmiş deneyimli yarışmacılar buradan alacakları şampiyonluk ile önlerinde kariyer bekleyen bir hayatı elde etmeye çalışacaklar. Dün gece elenerek hayal kırıklığına sebep olan Burcu bu gece yarışmada yoktu.

Şef Yılmaz Öztürk

MasterChef Türkiye 3 Ocak 2022 finale kalan ilk isim olabilmek için yarışmacılardan iki yemek yapmaları istendi. Birisi konuk Şef Yılmaz Öztürk’ün yapmış olduğu yemeği yapmak ikincisi ise yaratıcılık oyunuydu. Bu yemeklerin ardından MasterChef Türkiye 3 Ocak 2022 finale kalan ilk isim belli oldu. İlk finalist Sergen oldu.

Kategori