Masterchef 2022 Şampiyonu Belli Oldu

Ct, 01/01/2022 - 10:44 tarihinde gencer55 tarafından gönderildi
Masterchef 2022 şampiyonu

Masterchef 2022 şampiyonu kim oldu? Finalde yarışacak Masterchef 2022 şampiyonu adayları kimler? Ekranların sevilen yarışma programı Masterchef’te heyecan giderek artıyor. Son yarışmacıların kıyasıya yarıştığı programda, Masterchef 2022 şampiyonu olmak için birbirinden farklı taktikler deneniyor. Son yarışmacılardan Hasan, Tahsin, Eren, Burcu, Sergen ve Dilara Masterchef 2022 şampiyonu olmak için ter döküyor.

Masterchef 2022 şampiyonu

Finale sayılı günler kala heyecan giderek artıyor. Bu hafta Burcu, Tahsin ve Hasan’dan biri yarışmaya veda edecek. Yumurtayı düşüren Burcu mu, yemeğini yakan Tahsin mi yoksa soğukkanlı davranan Hasan mı? Bu soruların cevabı 2 Ocak tarihinde belli olacak.

Masterchef 2022 şampiyonu

Masterchef Türkiye’yi sunan Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun sunduğu programda kurallar değişti ve tüm yarışmacılar bireysel yarışmaya başladı.

 

Bu hafta Tahsin, Burcu ve Hasan’dan biri veda edecek. Masterchef 2022 finali ise 14 Ocak tarihinde yapılması planlanıyor.

Masterchef 2022 şampiyonu

Acun Ilıcalı’ya ait olan TV8 kanalı yayın hayatına başladığı günden beri büyük beğeni topluyor. Medya şirketi, birbirinden renkli projeleri seyircisinin karşısına çıkarıyor. En çok sevilen programlardan birisi de MasterChef Türkiye. Birbirinden yetenekli yarışmacılar en nefis yemeği yapabilmek için kıyasıya mücadele ediyor. Ancak bu sene istenilen düzeyde reyting alamayınca kısa sürede finale gitmek isteniliyor. Yapılan final sonrası Masterchef 2022 şampiyonu Eren oldu.

Kategori