Dilan Polat Fiyat Listesi 2023

Sa, 01/31/2023 - 14:11 tarihinde gencer55 tarafından gönderildi

Dilan Polat fiyat listesi 2023 yılında ne kadar olduğunu merak edenler için detaylı bir araştırma yaptık. Kendi paylaşımlarından da yola çıkarak son fiyat aralıkları aşağıdaki gibi belirlemiştir:

 

Estetik Ve Güzellik

 

Kaş Dökülmesi Neden Olur? Kaş Dökülmesini Engellemek Neler Yapılır?

Sa, 01/31/2023 - 12:19 tarihinde gencer55 tarafından gönderildi

Kaş dökülmesi genellikle normaldir ve saç dökülmesi gibi bir fizyolojik süreçtir. Ancak, aşırı kaş dökülmesi veya kaşların hızla incelmesi bir hastalık veya diğer faktörlerin belirtisi olabilir. Eğer kaşlarınız hızla dökülür veya belirgin şekilde incelirse, bir dermatolog veya triyolog ile görüşmek en iyisidir.

Kaş dökülmesi birçok faktöre bağlı olarak ortaya çıkabilir, ancak en yaygın nedenler şunlar olabilir:

Etiketler

Rasping Bölgesel Zayıflama Nedir? Rasping Bölgesel Zayıflama Nasıl Yapılır?

Sa, 01/24/2023 - 20:36 tarihinde gencer55 tarafından gönderildi

Rasping bölgesel zayıflama, vücudun belirli bölgelerinde yağları eritmek için kullanılan bir estetik işlemdir. Bu işlem, cildin altında birikmiş yağ hücrelerini azaltmak için kullanılan bir cihaz aracılığıyla gerçekleştirilir. Cihaz, vücutta ki yağ hücrelerinin parçalanmasını ve emilmesini sağlar. Bu işlem genellikle bel, kalça, bacak ve göğüs bölgesinde uygulanır.

Rogaine Nedir, Nasıl Kullanılır?

Sa, 01/24/2023 - 12:58 tarihinde gencer55 tarafından gönderildi

Rogaine, minoxidil adı verilen bir aktif maddeden oluşur. Minoxidil, saç dökülmesinin önlenmesi ve saç büyümesinin arttırılması için kullanılan bir vasodilatördür. Minoxidil, saç folikülünün kan dolaşımını arttırarak saçın yeniden büyümesini sağlar.

Etiketler

İndiba Aktif Terapi Nedir?

Sa, 01/24/2023 - 11:17 tarihinde gencer55 tarafından gönderildi

İndiba aktif terapi, bir elektromedikal tedavi yöntemidir. Bu tedavi yöntemi, vücudun içindeki dokulara ve hücrelere elektromanyetik dalga şeklinde enerji verir. Bu enerji, hücrelerin ve dokuların iyileşme sürecini hızlandırmak ve ağrıyı azaltmak için kullanılır. İndiba aktif terapi, fizik tedavi, rehabilitasyon ve estetik uygulamalar için kullanılabilir.

Soğanın Faydaları Nelerdir?

Per, 01/19/2023 - 21:11 tarihinde gencer55 tarafından gönderildi

Soğan, birçok faydalı madde içermektedir ve sağlık için çok yararlıdır. Soğanın en önemli faydalarından bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

 

Etiketler

Tırnaklar Neden Kolayca Kırılır?

Çar, 05/25/2022 - 22:58 tarihinde gencer55 tarafından gönderildi

Kırılgan tırnaklar, onikoschizi olarak da bilinen oldukça yaygın bir sorundur. Genellikle çok az veya çok fazla neme sahip olduklarında kırılma olur. Tırnaklarınız ev işi yaparken eldiven giymek veya sonrasında ellerinizi ve tırnaklarınızı nemlendirmek için bir doktorla konuşmanız önemlidir.

Makyajla Uyumak Zararlı Mı?

Pa, 05/15/2022 - 14:16 tarihinde gencer55 tarafından gönderildi

Uzun bir geceden sonra uyandığınızda, gözlerinizin altında koyu renkli, bulanık halkalar, eşit olmayan ten rengi ve belki biraz bulaşmış ruj fark edebilirsiniz. Makyajla uyumak çok yaygın bir durum ama cilt için pek iyi olmayan bir davranıştır.

Yüzünüzü yıkamadan zaman zaman uykuya dalmak cildinizi bozmaz. Ancak, düzenli bir alışkanlık haline gelirse etkileri cildinizde belirmeye başlayabilir.

 

Makyajla uyumanın zararları nelerdir?

 

B12 Vitamini Eksikliği Saç Dökülmesine Neden Olur Mu?

Sa, 05/03/2022 - 20:49 tarihinde gencer55 tarafından gönderildi

B12 Vitamini, vücudun sinir sistemine ve kan hücrelerinin sağlıklı kalmasına yardımcı olan, suda çözünen temel bir vitamindir. Vücudunuzun tüm hücrelerdeki genetik materyal olan DNA'yı yapmak için B12 vitaminine ihtiyacı vardır.

Ortalama bir yetişkin için önerilen günlük B12 vitamini miktarı 2,4 mikrogramdır. Vücudunuz bu vitamini üretemezken, emebilir. Günlük B12 vitamini kaynağınızı, diğer doğal kaynakların yanı sıra süt ürünleri, balık, et ve kümes hayvanları gibi besin açısından zengin besinler yoluyla alabilirsiniz.

Saç Kurutma Makinesi Nasıl Seçilir?

Cu, 04/29/2022 - 10:16 tarihinde gencer55 tarafından gönderildi

Saç kurutma makinesini nasıl seçeceğinizi merak ediyor musunuz? Konu saç kurutma makinesi satın almak olduğunda, saç tipinize uygun ve saç kilitlerinizde önemli bir fark yaratabilecek uygun kalitede bir cihaz satın almak her zaman daha iyidir. 

Uygun saç kurutma makinesini kullanırsanız, hasar görmüş, yanmış saçlara sahip olma olasılığınız daha az olacaktır.