Galip Payidar Öldü Mü? Aziz Amcasını Vurdu Mu?

Per, 01/27/2022 - 19:09 tarihinde gencer55 tarafından gönderildi
Galip Payidar Öldü Mü?

Sevilen dizi Aziz’de silah sesleri duyuldu. Aziz Dizisi’nin 11. bölüm fragmanında silah sesleri geliyor. Ardından Galip Payidar yere yığılarak elini Aziz’e doğru uzatıyor. Bu sahnenin devamında herkes Galip Payidar öldü mü yorumları yaptı.

Murat Yıldırım'ın canlandırdığı Aziz Payidar amcası Galip Payidar'ı vurdu mu? Seyircilerin merak ektiği ve internette araştırdığı Ahmet Mümtaz Taylan, Aziz dizisinden ayrılıyor mu sorusunu sizin için araştırdık.

Galip Payidar Öldü Mü?

Cuma akşamları izleyicisiyle buluşan ve şimdiye kadar reytinglerde beklentiyi karşılayan Aziz dizisinin son bölümünde silahlar çekildi. Her hafta Cuma günleri ekranlara gelen Aziz dizisi seyircilerin takdirini toplamaya devam ediyor. 11. Bölüm fragmanında duyulan silah sesleri ile birlikte Galip Payidar’ın yere düşmesi ve Adem’in Aziz için söyledikleri akılları karıştırdı. Ayrıca Adem’in “Babama bir şey olursa Aziz öz amcasının ölümüne sebep olacak” şeklinde açıklama yapması Galip Payidar’ın öleceği ve diziye her an veda edeceği şeklinde yorumlandı.

Dizinin 21 Ocak 2022 tarihindeki son bölümünde Aziz’in amcası Galip Payidar’a silah doğrultması ve 28 Ocak Aziz fragmanındaki silah sesleri dikkat çekti.

 

Ahmet Mümtaz Taylan Aziz'den Ayrılıyor Mu?

Tecrübeli oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan tarafından canlandırılan Galip Payidar’ın geleceği dizinin 11. bölümünde netleşecek. Muhtemelen Galip Payidar, Aziz tarafından vurulmuyor ancak o anda geçirdiği rahatsızlık sebebiyle zor anlar yaşıyor. Çünkü Aziz amcasını vuracak bir yapıda değil. Ayrıca vurursa hapse girmesi gerekir ki bu da dizinin tüm sahnelerinin değişmesi anlamına gelir. Bu sebeplerle Galip Payidar ölse veya öldürülse bile Aziz tarafından olmayacaktır.

 

Kategori