Evcil Hayvan Tüyü İçin Elektrikli Süpürge

Per, 12/30/2021 - 19:22 tarihinde gencer55 tarafından gönderildi
Evcil Hayvan Tüyü İçin Elektrikli Süpürge

Köpek, kedi ya da diğer dört ayaklı evcil bir hayvan içeri girer girmez, genellikle tüysüz bir eve veda etmek zorunda kalırız. Özellikle ilkbahar ve sonbaharda, tüm ev hayvan kılı ile dolar. Giysilerimize yapışır, halıya ilişir ve kanepemizi kaplar.
Köpek ya da kedi tüylerini almak her zaman o kadar kolay olmuyor çünkü kumaşın doğasına göre kumaşlara inatla yapışıyor. Sıradan elektrikli süpürgelerde genellikle filtre tıkanır veya hayvan kılı fırçaları tıkar.
Neyse ki, evcil hayvan sahipleri için özel olarak geliştirilmiş bir teknoloji var. İşte evcil hayvan tüyleri için en iyi elektrikli süpürgeler!

Evcil Hayvan Tüyü İçin Elektrikli Süpürge

Köpek veya kedi tüylerini nereden almak istediğinize bağlı olarak, hayvan tüyleri için farklı elektrikli süpürgeler de uygundur. Normal bir silindirli elektrikli süpürge veya kablosuz elektrikli süpürge ile zemin ve halı gibi geniş alanları ve aynı zamanda kanepeyi süpürmek için mükemmel bir donanıma sahipsiniz.
Bununla birlikte, kedileriniz varsa ve örneğin evcil hayvanınızın uyku yeri düzenli olarak temizlenmesini istiyorsanız, el tipi bir elektrikli süpürge sizin için yararlı olabilir .
Evcil hayvanlarınız sadece çok tüy dökmekle kalmıyor, aynı zamanda evde toprak veya kedi kumu gibi maddeleri yaymayı seviyorsa, kesinlikle robot süpürge kullanmalısınız. Robot süpürge sayesinde artık her gün kendiniz evi süpürmek zorunda kalmamanız sağlayacaktır.

Vakum robotları genellikle kablosuz bir elektrikli süpürge kadar yüksek bir emiş gücüne sahip olmasa da, günlük olarak dairenizdeki hayvan tüylerini ve kiri temizlemek için iyidirler.

 

1. Evcil hayvan tüyü için elektrikli süpürge: Dyson V8 Absolute kablosuz elektrikli süpürge

Dyson'ın elektrikli süpürgeleri en çok satanlardan değildir ama en üst düzey olarak kabul edilir. Akülü elektrikli süpürgeler çok yüksek kalitededir ve yalnızca çok yüksek emiş gücüne sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda torbasız da çalıştıkları için hayvan tüyleri için özellikle pratiktir. Evcil hayvan tüyü nedeniyle elektrikli süpürge torbasının sürekli değiştirilmesinden kendinizi kurtarabilirsiniz.

Döşeme fırçası ve 115 watt gücü sayesinde, hayvan tüyleri koltuktan bile tamamen çıkarılabilir. HEPA filtresi, tozu ve akarları güvenilir bir şekilde tutar
. Dyson elektrikli süpürge özellikle alerjisi olanlar için uygun bir araçtır.

2. Evcil hayvan tüyü için elektrikli süpürge: AEG CX7 kablosuz elektrikli süpürge

 

AEG'nin CX7 kablosuz elektrikli süpürgesinin de özellikle evcil hayvan sahipleri için uygun olduğu söyleniyor. Elektrikli emiş fırçası sayesinde hayvan kılları, ev tozu ve akarlar döşemeden ve yataktan kolayca temizlenebilir olmalıdır. Elektrikli süpürgenin en büyük avantajı: Çıkarılabilir el tipi elektrikli süpürgeye sahip olması sayesinde uyku yerleri direkleri de çok kolay bir şekilde temizlenebilir.

 

3. Evcil hayvan tüyleri için elektrikli süpürge: Thomas Aqua + Pet and Family

 

Sadece köpek veya kedi tüyleriyle ilgili sorunlarınız değil, aynı zamanda döşemenizdeki lekelerle de sık sık mücadele ediyor musunuz? O zaman Thomas elektrikli süpürge, özellikle evcil hayvan sahipleri için çok elverişlidir. Bununla sadece hayvan tüylerini çok kolay bir şekilde süpürmekle kalmaz, aynı zamanda özel sprey basınç sistemi sayesinde halı veya kanepedeki lekeleri de çıkarabilirsiniz.

 

4. Hayvan kılı için robot hoover: Medion MD 18500Medion elektrikli süpürge robotu, ekstra büyük bir kir haznesine sahiptir. Sert zeminleri ve hatta kısa tüylü halıları bile güvenilir bir şekilde süpürür.

 

Kategori