7 Ocak Aziz Var Mı? Bu Hafta Aziz Dizisi Olacak Mı?

Cu, 01/07/2022 - 16:29 tarihinde gencer55 tarafından gönderildi
7 Ocak Aziz Var Mı

Show TV’ de yayınlanan, izleyicilerin oldukça beğendiği Aziz dizisinin bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Dizinin takipçileri, 7 Ocak Show TV ekranlarında yayınlanması beklenen Aziz dizisi yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağına ilişkin yayın akışı aramaları yapılıyor. Aziz bu akşam var mı, yok mu? Aziz dizisi yeni bölümü bugün yayınlanacak mı, ne zaman yayınlanacak?

Show TV’nin sevilen dizisi Aziz, her hafta cuma akşamları ekrana geliyordu. Geçen hafta olmayan dizinin bu haftaki bölümü merak ediliyordu ancak izleyiciler fragmanını göremeyince araştırma işine girdi. Peki, Aziz yeni bölüm ne zaman, bu hafta neden yok?

7 Ocak Aziz Var Mı

Aziz Bu Hafta Var Mı, Yok Mu? Aziz Bugün Neden Yok 7 Ocak 2022 Cuma?

 

En son 8. bölümüyle ekran karşısına çıkan Aziz dizisinin yeni bölümü bu hafta olup olmayacağı merakla araştırılıyor. Diğer dizilerde olduğu gibi Aziz dizisi de yılbaşı arası sebebiyle ekranlarda olmayacak. Recai Karagöz'ün yönetmen koltuğunda oturduğu sevilen dizi Aziz bu hafta tv de yayınlanmayacak.

7 Ocak Aziz Var Mı

Aziz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

 

Aziz’in yeni bölümü 14 Ocak Cuma günü saat 20.00'de Show TV'de ekranlara gelecek.

7 Ocak Aziz Var Mı

9. Bölüm Aziz’de neler olacak?

 

Aziz, amcası Galip Payidar’ın kapısına dayanır ve kendisinden alınanları yüzüne vurur. Fransız askerleri Aziz’in halı atölyesine gelerek huzursuzluk yapar. Duvarda asılı Atatürk fotoğrafını indirmelerini söyler anca Aziz Atatürk fotoğrafını indirmez. Silah çeken Fransız askerlerine karşı dimdik durur. Ona destek veren halk da elinde Atatürk posterleriyle Mösyö Pierre’e karşı gösterir. Galip Payidar ile konuşan delege Pierre, Aziz’in kaybedecek bir şeyi kalmadığı ve çok tehlikeli olacağını söyler. Aziz Efnan’ a yüzük takar ve herkes gitse bile onun gitmeyeceğini dile getirir. Aziz 14 Ocak’ta ekranlarda olacak.  

Kategori