5 Ocak Masterchef 3. Önlüğü Kim Aldı?

Çar, 01/05/2022 - 01:20 tarihinde gencer55 tarafından gönderildi
Masterchef Türkiye 3. şef önlüğün sahibi

Masterchef Türkiye 5 Ocak 3. önlüğün sahibi belli oluyor. MasterChef'te çeyrek final için geri sayım devam ediyor. 3 Ocak’ta yarışma sonunda ilk finalist Sergen olmuştu.  Sonrasında 4 Ocak’ta puanlama gerçekleşti ve MasterChef’te 2. finalist Hasan oldu. Peki MasterChef’te ilk oyunu kim kazandı? İşte 5 Ocak 2022 MasterChef’te 3. önlüğün sahibi kim oldu?

Masterchef Türkiye 3. şef önlüğün sahibi

MasterChef Türkiye’de son beş arasına giren yarışmacılar, çeyrek finale kalmak ive şeflerden en yüksek puanları almak için tüm maharetlerini sergiliyor. 5 Ocak 2022 Çarşamba günü MasterChef’in 3. önlüğünü almaya çalışacak.

Çeyrek finale kalan Hasan ve Sergen’in dışındaki yarışmacılardan Eren, Tahsin ve Dilara ilk dörde girmek için tezgâhın karşısına geçiyor.

Masterchef Türkiye 3. şef önlüğün sahibiSomer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliğini yaptığı Masterchef’te finale çok yaklaşıldı. TV 8'in sevilen yemek programı Masterchef Türkiye'de ilk şef ceketinin sahibi Sergen olmuştu. Yarışmanın 4 Ocak Salı günü ekrana gelen bölümünde ikinci ceket sahibi 53 puanla Hasan oldu. Peki Masterchef 3. önlüğü kim aldı? Masterchef Türkiye 3. şef önlüğün sahibi kim oldu? 5 Ocak 2022 Çarşamba sonucu izleyenler tarafından merak ediliyor. ^. önlüğü 48 puanla Eren oldu.

Kategori