2 Ocak 2022 Masterchef Kim Elendi? 2 Ocak Yarışmaya Veda Eden İsim Kim Oldu?

Pa, 01/02/2022 - 12:12 tarihinde gencer55 tarafından gönderildi
2 Ocak 2022 Masterchef kim elendi

2 Ocak 2022 Masterchef kim elendi? Ekranların sevilen yarışması Masterchef’te artık finale doğru yaklaşılıyor. 6 yarışmacının kalması veda edecek yan elenecekleri de merak ettiriyor. Yarışma hayranları şimdiden 2 Ocak 2022 Masterchef kim elendi? sorusunun cevabını sosyal medyada aramaya başladı bile. Milyolarca kişinin takip ettiği, TV 8’in reytingi yüksek yarışmasında az kişinin kalmasıyla program şartları değişmişti. Jurilerin puanlarına göre en düşük alan yarışmacı eleniyor. Masterchef’te bu hafta yarışmaya veda eden isim belli oldu. Peki, 2 Ocak 2022 Masterchef kim elendi? İşte detaylar…

2 Ocak 2022 Masterchef kim elendi?

2 Ocak 2022 Masterchef kim elendi?

 

Masterchef Türkiye yarışmasında 2 Ocak Pazar günü bir isim daha yarışmadan elendi. Somer, Danilo ve Mehmet şefler tarafından puanlanan yarışmacılardan biri daha veda etti. Yarışmada bu hafta son kaptanlık yarışı yapıldı. Geçtiğimiz günlerde yarışmanın son kaptanlık oyununu Eren kazandı. Eren kendisine rakip olarak Hasan’ı seçti. Eren, takım arkadaşları olarak Tahsin ve Sergen’i yanına alırken, rakip kaptan Hasan ise Burcu ve Dilara’yı aldı. Son oyunda yarışmacılara yılbaşı sürprizi yapılarak aileleri davet edildi. Yarışmacılar gözyaşlarını tutamadı. Aileler ile yarışmacıların birlikte yaptığı yemeği Eren ve annesi kazandı. Mustafa Ceceli, Zuhal Topal, ve Pınar Altuğ’un da katılarak renkli dakikalar yaşattığı programda güzel bir sunumla geceye veda edildi.

2 Ocak 2022 Masterchef kim elendi?

TV8 ekranların büyük beğeniyle takip edilen MasterChef yarışma programında 2 Ocak 2022 Pazar akşamı yayınlanacak bölümde potaya kalan üç isimden biri hayallerine veda edecek.

Masterchef 2 Ocak eleme adayları

 

1. Tahsin

2. Burcu

3. Hasan

2 Ocak 2022 Masterchef kim elendi

Yarışmada bu hafta potada, Tahsin, Hasan ve Burcu yer aldı. Bu üç isim yarışmada kalmak için kıyasıya çalıştı. Burcu yumurtayı düşürdü, Tahsin yemeğini yaktı. Ardından yarışmaya veda eden isim de belli oldu.

2 Ocak 2022 Masterchef kim elendi?

TV8 ekranlarında izlenme rekorları kırmaya devam eden MasterChef Türkiye 2021’in 2 Ocak 2022 Pazar günü elenen ismi merak ediliyor. 2 Ocak 2022 Masterchef kim elendi sorusunun cevabına gelince bu hafta yarışmaya veda eden isim Burcu oldu. Tahsin 45, Hasan 36 ve Burcu 27 puan aldı. En düşün puan Burcu'ya ait olduğu için yarışmadan elenmiş oldu.

Kategori